برنامه ها
_

دپارتمان هنری

_

دپارتمان هنری

منشور حقوقی کودکان
منشور حقوقی کودکان

موسیقی

موسیقی در کودکان

هنر موسیقی یک پدیده در عرصه درمانگری است. یعنی در روانشناسی، گوش دادن به موسیقی مناسب را یکی از راه های تسکین برخی از مشکلات عنوان می کنند. علاوه بر این، موسیقی کودکان را سرگرم می کند و خلاقیت را نیز در آنها پرورش می دهد. به همین جهت است که از موسیقی در کلاس های مهدکودک استفاده می شود.

در زمینه نظم دادن به رفتار کودکان میتوان از هنر موسیقی به نحو احسن بهره برد. اگر بخواهیم هر دو نیم کره چپ و راست کودکان را فعال کنیم و به آنها کمک کنیم تا بتوانند مسیر خود را در آینده راحت تر انتخاب کنند، میتوانیم از موسیقی در کلاس های مهدکودک استفاده کنیم.

اگر کودکان بتوانند در زندگی خود با موسیقی آشنایی پیدا کنند، اثرات مفیدی بر روی قدرت شنیداری و تحلیل آنها خواهد گذاشت. علاوه بر این به صورت کلی، فعالیت گروهی می تواند عاملی برای بالا رفتن اعتماد به نفس در کودکان باشد. زیرا در آنها انگیزه کافی برای انجام تمرینات و رسیدن به هدفشان را ایجاد میکند. به همین دلیل کلاس های موسیقی با حضور گروهی کودکان برگزار می شود.

رویکرد آموزشی پیش دبستانی بر اساس بازی، آواز، فعالیت های عملی مانند طراحی و تعامل اجتماعی.

هنر و خلاقیت

نجاری

نجاری در کودکان
۱. توانایی فیزیکی کودک را و ارتباط بین چشم ها و دست های کودک در دوره نجاری بسیار قوی میشود
۲ . همچنان که عضلات بدن خود را قوی میکند . هماهنگی بین اندام ها را هم ایجاد میکند
۳. باعث زیبایی شناسی و ساختن سازه ای زیباتر با رنگ های،شاد میشود
۴. قوه تخیل و تصویر سازی ذهنی،کودک را بالا می برد
۵. نجاری باعث میشود مهارت عاطفی و اجتماعی که با مشارکت دوستان شکل گرفته . پیشرفت کند و کودک خود را در جایگاه یک سازنده ببین

نقاشی در کودکان

علاوه بر بهبود مهارت‌های حرکتی ظریف، نقاشی کردن، کودک شما را قادر می‌سازد که بین آنچه می‌بیند و آنچه انجام می‌دهد ارتباط برقرار کند. این هماهنگی بین چشم و دست در موقعیت‌های ورزشی و تفریحی و همچنین در رویه‌های تحصیلی ازجمله دروسی که نیاز به نوشتن و خط خوب دارند، مهم است.

نقاشی

آشپزی

آشپزی در کودکان

آشپزی به آنها کمک می کند اهمیت بهداشت خوب را درک کنند تمیز کردن قبل از پخت و پز برای همه ضروری است! در مرکز مراقبت از کودکان ما، به کودکانمان کمک می‌کنیم تا قبل از ورود به آشپزخانه شسته شوند و در عین حال اهمیت تمیز ماندن را به آنها آموزش می‌دهیم، به‌ویژه هنگام دست زدن به غذا. همچنین این یک فرصت عالی برای آموزش نحوه شستن صحیح دست ها است!

خانه خدماتارتباط با ماتماس مستقیم