ورزشی
_

دپارتمان ورزشی

_

در کلاس های دپارتمان ورزشی ، گروه مولتی اسپرت ، نینجا و شطرنج هستند که به بچه ها آموزش داده می شود .

مولتی اسپرت

مرکز رفاه کودک و خانواده آرامه با همکاری تیم تخصصی ورزشی کاکرون با تمام قوا در این راستا فعالیت کرده و با تلفیق علم و عمل همواره تمام تلاش خود را میکند تا بستری مناسب ، ایمن ، جذاب و متنوع برای کودکان شما عزیزان در رشته های ورزشی مولتی اسپرت، نینجا و اسکیت فراهم نماید .کلاس مولتی اسپورت ترکیبی از ضروریات حرکت مورد نیاز کودکان و پایه ای برای ورزش های تخصصی در آینده در پکیج هفتگی مرکز ارامه است که با تلفیقی جذاب از لذت و کسب مهارت با رویکردی متفاوت در اموزش به این مهم می پردازد.تیم تحقیقی کاکرون در کلاس مولتی اسپورت رشته های ورزشی مختلف از جمله : بستکتبال ، والیبال، فوتبال٫ هندبال ، تنیس ، کریکت ، چوگان ، فریزبی، هاکی، بدمینتون، بولینگ ، بیسبال، اسکواش، راگبی و … برای کودکان بازی هایی را طراحی کرده که علاوه بر اینکه کودکان به چالش کشیده می شوند ، اعتماد به نفس حرکتی، کسب مهارت ، لذت و شادی را برای کودکانمان به همراه دارد .

کلاس نینجا نوعی کلاس فیتنس مدرن که با هدف تسهیل فرآیند رشد اسکلتی –عضلانی کودکان طراحی شده است . در این رشته ورزشی ، بدون آموزش مستقیم عضلات کودکان به صورت غیر مستقیم تقویت می شود و ستون فقرات صاف و محکم سر جایشان قرار می گیرند .
در ورزش نینجا با استفاده از مهارت های زمینی و جابجایی مثل پریدن ، آویزان شدن روی تعادل و مهارت های پایه ای کودکان کار می شود .

«رویارویی با چالش ، تنها راه شکوفایی استعداد های نهفته کودکان »

نینجا

شطرنج

شطرنج ضریب هوشی (IQ) فرزندان شما را افزایش می‌دهد
افراد تیز‌هوش شطرنج بازی می‌کنند. جای تعجب ندارد که شطرنج هوش کودکان را افزایش می‌دهد. پژوهشی گسترده بر روی ۴۰۰۰ کودک ونزوئلایی این موضوع را اثبات کرده است. ضریب هوشی کودکان (دختر و پسر) مورد پژوهش پس از تنها ۴ ماه آموزش شطرنج افزایش یافت!

حرکت‌دادن مهره‌ها یک فعالیت معمولی نیست بلکه نتیجه بالا‌رفتن هوش است. اگر دوست دارید که فرزند‌تان با ضریب هوشی بالای خود بدرخشد، دنیای شطرنج منتظر او‌ست.

خانه خدماتارتباط با ماتماس مستقیم